Joanna

Joanna

Doradca klienta

+48 501-556-795

Inwestycja na Nadjeziorna 23/ Ełk

Villa Park to unikalna inwestycja, zlokalizowana w centrum miasta Ełku, 4-kondygnacyjny budynek z lokalami usługowymi na parterze, halą garażową, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej na dziedzińcu. Budynek zaprojektowany w klasycznej aranżacji architektonicznej znajduje się przy ujściu rzeki Ełk do jeziora. Ceny lokali usługowych w jednej cenie 5166zł brutto za m2.

Opis inwestycji / Standardy wykończenia

Villa Park to unikalna inwestycja, zlokalizowana w tętniącym życiem centrum miasta Ełk. Oferujemy Państwu 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze, halą garażową, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej na dziedzińcu. Zaprojektowany budynek w klasycznej aranżacji architektonicznej znajduje się przy ul. Nadjeziorna tuż przy ujściu rzeki Ełk do jeziora.

W Villi Park znajduje się 61 apartamentów o wysokim standardzie 2,3,4-pokojowych o metrażu od 35,43 do 140,22m2, ze wspaniałym widokiem na rzekę, jezioro lub panoramę miasta, oraz 13 lokali usługowych o metrażu od 19,05 do 107,55m2. Koniecznie zobacz "Wirtualny spacer" po Villi Park w Ełku!

Tu jest koniunktura na eleganckie biura
Dla lekarskich fakultetów mamy wybór gabinetów

Zaprojektowany budynek posiada atrakcyjną formę architektoniczną wykonaną w delikatnej kolorystyce, komponującej się z otoczeniem. Apartamenty są funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone dużymi oknami, posiadają przestronne balkony i tarasy. Mieszkania oddane są w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Funkcjonalne apartamenty, dziedziniec z placem zabaw, windy
oraz hala garażowa

W apartamentowcu zaprojektowana została hala garażowa z miejscami parkingowymi na samochody osobowe. Dostęp do mieszkań z hali garażowej możliwy jest przez dojścia do klatek schodowych, przy których zainstalowane są windy wiodące na każdą kondygnację mieszkalną.

Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo

Na tyłach budynków znajduje się zaciszny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.

W celu podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców zainstalowany został monitoring otoczenia, zamykane hale garażowe oraz ogrodzenie terenu.

W piwnicy budynku zlokalizowano wydzielone dla mieszkań komórki lokatorskie o różnych powierzchniach, które będą dostosowane do potrzeb klienta.

Na życzenie klienta, w miarę możliwości technicznych, oferujemy możliwość dokonania korekty układu wewnętrznych ścian działowych lub połączenia sąsiednich mieszkań.

Stąd wszystko jest blisko!

Inwestycja Villa Park jest położona wśród zieleni, pozwoli to każdemu odnaleźć ciszę i spokój, a w wolnej chwili skorzystać z odpoczynku lub zabawy na pobliskiej promenadzie. Jednocześnie ścisłe centrum oraz dobry dostęp do komunikacji miejskiej - dają możliwość sprawnego dojazdu do miejsca pracy lub odległych zakątków miasta.

Czas to dzisiaj jedna z najważniejszych wartości.
To sztuka bycia jednocześnie w samym środku wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Łatwy dostęp do miejskich udogodnień: usług, handlu, kultury, oświaty, rekreacji i rozrywki zapewniają wysoki standard życia.

Bardzo atrakcyjne

Apartamenty funkcjonalne, w dobrej lokalizacji to, w przyszłości, wygoda życia całej rodziny, oszczędność czasu oraz bezpieczeństwo.

Jesteśmy deweloperem z największym doświadczeniem na lokalnym rynku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dostępną listą mieszkań oraz do skorzystania z naszej oferty.

Budynek został wykonany z najlepszych materiałów budowlanych gwarantujących wysokie standardy jakości. Kamień i inne szlachetne materiały wykończeniowe podkreślą elegancję architektury w częściach wspólnych budynku. Iluminacje świetlne zastosowane na budynku powodują, że budynek wyeksponowany jest w niezwykły sposób, dzięki czemu możemy poczuć ekskluzywny klimat.

 

1 Lokal mieszkalny
1.1 Technologia Tradycyjna, strop zespolony typu Filigran
1.2 Ściany zewnętrzne Ceramiczne
1.3 Ściany wewnętrzne Ceramiczne
1.4 Wykończenie ścian wewnętrznych (z wyłączeniem łazienek i toalet)   Tynk wapienno-cementowy kat. III,gładź gipsowa,pomalowane na biało
1.5 Wykończenie sufitów Gładź gipsowa,pomalowane na biało; na III piętrze: płyty gipsowo - kartonowe na skosach,gładź gipsowa , pomalowane na biało
1.6 Wykończenie posadzek Podłoże cementowe - pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, kafli lub mozaiki parkietowej
1.7 Stolarka okienna PCV, okucia obwiedniowe, szyby termoizolacyjne, okna połaciowe - Velux 
1.8 Parapety wewnętrzne Konglomerat
1.9 Szyby refleksyjne W oknach na parterze budynku
1.10 Drzwi wejściowe do mieszkania Wzmocnione - klasy B
1.11 Ogrzewanie, ciepła woda, sieć cieplna Ciepłownia PEC Ełk
1.12 Grzejniki Panelowe, niskopojemnościowe z zaworami termoregulacyjnymi, w łazienkach drabinkowe
1.13 Liczniki wody ciepłej i zimnej  Dla każdego mieszkania
1.14 Instalacja elektryczna Zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, zasilanie pod kuchnię elektryczną
1.15 Instalacja telewizyjna Orurowanie dla telewizji kablowej - gniazdo anteny TV w pokoju dziennym
1.16 Instalacja telefoniczna 1 puszka w przedpokoju + rurarz
1.17 Wideodomofon Aparat wideodomofonu w przedpokoju
1.18 Instalacja wody i kanalizacji Podejścia pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka), łazience i WC, przyłączenie wody zimnej i odpływ do kanalizacji (zamontowany nad posadzką) w łazience lub WC
2 Balkon/taras  
2.1 Posadzka Betonowa zaizolowana powłoką przeciwwodną firmy Kerakoll, ułożony gres 
2.2 Balustrada  Malowana proszkowo
3 Strefa wejściowa na parterze:  wiatrołap, hall
3.1 Wykończenie ścian wewnętrznych i sufitów Tapety w ciepłych kolorach
3.2 Wykończenie posadzki Kamień
4 Komunikacja wewnętrzna - klatka schodowa 
4.1 Wykończenie ścian wewnętrznych i sufitów Tynk gipsowy kat. III malowany farbą emulsyjną na gotowo - kolor biały; na ścianach tapety w ciepłych kolorach
4.2 Wykończenie posadzki Kamień
4.3 Schody Kamień
4.4 Balustrady wewnętrzne Stal nierdzewna 
4.5 Instalacja elektryczna Kompletna z oprawami oświetleniowymi
5 Zagospodarowanie terenu
5.1 Chodniki i place Kostka typu starobruk 
5.2 Ogrodzenie budynku Stalowe malowane proszkowo
5.3 Dziedziniec Kompozycje roślinne, plac zabaw
6 Miejsce parkingowe w garażu
6.1 Brama wjazdowa/wyjazdowa ogólna Otwierana pilotem
6.2 Posadzka Kostka brukowa
6.3 Granice miejsca parkingowego Oznaczone linią wyznaczoną przez kostkę brukową koloru czerwonego
6.4 Przegrody komórek Ażurowe, z drzwiami wejściowymi stalowymi
6.5 Instalacja elektryczna Kompletna, z oprawami oświetleniowymi

Każde mieszkanie posiada instalację do zastosowania odkurzacza centralnego

Udostępnij stronę poprzez: