Joanna

Joanna

Doradca klienta

+48 501-556-795

Mieszkania/ Mońki - Grajewo - Ełk

Aktualnie posiadamy w sprzedaży lokale mieszkalne w Ełku i Grajewie. Dogodne lokalizacje, przystępne ceny, nowoczesne budownictwo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań Wasilewski Developer oraz do kontaktu z naszym Doradcą Klienta - telefon: (87) 610-84-94.

W SPRZEDAŻY Aleja Niepodległości 33 /MońkiJuż w sprzedaży !!! Cena 3700zł/m2
40 / 78

dostępnych lokali

Inwestycja Leśna Przystań przy Alei Niepodległości w Mońkach, budynek -B- z wewnętrzną infrastrukturą drogowa, miejscami postojowymi i placem zabaw dla dzieci. 78 mieszkań, wszystkie mieszkania w jednej cenie 3700 zł brutto za m2. Okres realizacji inwestycji:  grudzień 2018 r. -  wrzesień 2020 r.  

Tabortowskiego 3 /Grajewo

dostępnych 10 lokali mieszkalnych

Inwestycja OSIEDLE POGODNE przy ulicy Tabortowskiego 3 w Grajewie, budynek -B- z zewnętrzną infrastrukturą drogową, miejscami postojowymi, halą garażową i placem zabaw dla dzieci. 55 mieszkań, wszystkie mieszkania w jednej cenie 3600 zł brutto za m2.  Okres realizacji: lipiec 2018 r. - czerwiec 2020 r.

Bora Komorowskiego 16 /Ełk

LOKALE WYPRZEDANE

V etap inwestycji Nowe Miasto w Ełku. Inwestycja przyległa do osiedla Konieczki, z podziemnymi halami garażowymi, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej. Windy w każdej klatce budynku. Mieszkania w jednej cenie 3500zł brutto za m2 wraz z opłatą za grunt. Przewidziany termin oddania do użytku: czerwiec 2020

Zielona 30 /Mońki

LOKALE WYPRZEDANE

Inwestycja Leśna Przystań przy Alei Niepodległości w Mońkach, budynek -A- z wewnętrzną infrastrukturą drogowa, miejscami postojowymi i placem zabaw dla dzieci. 36 mieszkań, wszystkie mieszkania w jednej cenie 3500 zł brutto za m2. Okres realizacji inwestycji:  czerwiec 2017 r. -  kwiecień 2019 r.  II Etap Inwestycji - budynek -B- informacje wkrótce.

Tabortowskiego 1 /Grajewo

LOKALE WYPRZEDANE

Inwestycja OSIEDLE POGODNE przy ul. Tabortowskiego 1 w Grajewie, budynek -A- z wewnętrzną infrastrukturą drogowa, miejscami postojowymi i placem zabaw dla dzieci. 60 mieszkań, wszystkie mieszkania w jednej cenie 3250 zł brutto za m2. Okres realizacji inwestycji: listopad 2017 r. - wrzesień 2019 r.

Płk Tadeusza Falewicza 2 /Grajewo

LOKALE WYPRZEDANE

Inwestycja OSIEDLE POGODNE przy ul. Płk Tadeusza Falewicza w Grajewie, budynek -A- z wewnętrzną infrastrukturą drogowa, miejscami postojowymi i placem zabaw dla dzieci. 49 mieszkań, wszystkie mieszkania w jednej cenie 3000 zł brutto za m2. Okres realizacji inwestycji: sierpień 2016 r. - maj 2018 r.

Płk Tadeusza Falewicza 4 /Grajewo

LOKALE WYPRZEDANE

Inwestycja OSIEDLE POGODNE przy ul. Płk Tadeusza Falewicza w Grajewie, budynek -B- z wewnętrzną infrastrukturą drogowa, miejscami postojowymi i placem zabaw dla dzieci. 45 mieszkań, wszystkie mieszkania w jednej cenie 3000 zł brutto za m2. Okres realizacji inwestycji: sierpień 2016 r. - maj 2018 r.

Płk Witolda Pileckiego 7 /Ełk

LOKALE WYPRZEDANE

III etap inwestycji Nowe Miasto w Ełku. Inwestycja przyległa do osiedla Konieczki, z podziemnymi halami garażowymi, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej. Windy w każdej klatce budynku. Mieszkania w jednej cenie 2950zł brutto za m2 wraz z opłatą za grunt. Przewidziany termin oddania inwestycji do użytku: czerwiec 2017.

Płk Tadeusza Falewicza 1 /Grajewo

LOKALE WYPRZEDANE

Inwestycja OSIEDLE POGODNE przu ul. Płk Tadeusza Falewicza, to osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z naziemnymi i podziemnymi miejscami postojowymi, wewnętrzną infrastrukturą drogową, placem zabaw dla dzieci oraz innymi elementami zagospodarowania terenu.

Wyselekcjonowane mieszkania pod względem metrażu i ceny objęte są programem mieszkanie dla młodych.

Wszystkie mieszkania w jednej cenie - 3000 zł brutto za m2.

Pierwszy etap inwestycji to budowa dwóch budynków -dwu i pięcioklatkowego, w których łącznie znajdować się będą 93 mieszkania.

Płk Tadeusza Falewicza 3 /Grajewo

LOKALE WYPRZEDANE

Inwestycja OSIEDLE POGODNE przy ul. Płk Tadeusza Falewicza to osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z naziemnymi i podziemnymi miejscami postojowymi, wewnętrzną infrastrukturą drogową, placem zabaw dla dzieci oraz innymi elementami zagospodarowania terenu.

Wyselekcjonowane mieszkania pod względem metrażu i ceny objęte są programem mieszkanie dla młodych.

Wszystkie mieszkania w jednej cenie - 3000 zł brutto za m2.

Pierwszy etap inwestycji to budowa dwóch budynków -dwu i pięcioklatkowego, w których łącznie znajdować się będą 93 mieszkania.

Bora Komorowskiego 14 /Ełk

LOKALE WYPRZEDANE

IV etap inwestycji Nowe Miasto w Ełku. Inwestycja przyległa do osiedla Konieczki, z podziemnymi halami garażowymi, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej. Windy w każdej klatce budynku. Mieszkania w jednej cenie 3250zł brutto za m2 wraz z opłatą za grunt. Przewidziany termin oddania inwestycji do użytku: czerwiec 2019.

Płk Witolda Pileckiego 5 /Ełk

LOKALE WYPRZEDANE

II etap inwestycji Nowe Miasto w Ełku. Inwestycja przyległa do osiedla Konieczki, z podziemnymi halami garażowymi, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej. Windy w każdej klatce budynku. Mieszkania w jednej cenie 2950zł brutto za m2 wraz z opłatą za grunt. Przewidziany termin oddania inwestycji do użytku: grudzień 2015.

Płk Witolda Pileckiego 1 /Ełk

LOKALE WYPRZEDANE

Inwestycja Nowe Miasto, przyległa do osiedla Konieczki, której początkiem jest budowa wydzielonego kompleksu 4 budynków z podziemnymi halami garażowymi, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej. Mieszkania w cenie 2850zł brutto za m2 wraz z opłatą za grunt. Budynek został oddany do użytku w IV kwartale 2014.

Płk Witolda Pileckiego 3 /Ełk

LOKALE WYPRZEDANE

Inwestycja Nowe Miasto, przyległa do osiedla Konieczki, której początkiem jest budowa wydzielonego kompleksu 4 budynków z podziemnymi halami garażowymi, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej. Mieszkania w cenie 2850zł brutto za m2 wraz z opłatą za grunt. Budynek został oddany do użytku w IV kwartale 2014.

Ekologiczna 3 /Grajewo

LOKALE WYPRZEDANE

Nowoczesny i wygodny budynek mieszkalny z windami. Na parterze 4 lokale usługowe, od zaplecza komórki lokatorskie. Piętra od I do IV z 20 mieszkaniami, posiadającymi balkony lub tarasy. Przed budynkiem parking na 26 miejsc postojowych. Mieszkania w jednej cenie 3000zł brutto za m2.

Tuwima 5 /Ełk

LOKALE WYPRZEDANE

Nowoczesny budynek mieszkalny z windami na pięciu kondygnacjach słoneczne mieszkania z balkonami, ustawnymi pokojami. W podpiwniczeniu garaże i komórki lokatorskie. W otoczeniu plac zabaw dla dzieci, w pobliżu zieleń parkowa. Osiedle Tuwima to miejsce ciche i spokojne, a jednocześnie będące blisko śródmieścia. Ceny mieszkań od 2990zł brutto za m2.

Słowackiego 11 /Ełk

LOKALE WYPRZEDANE

Apartamentowiec przy ulicy Słowackiego zlokalizowany w centrum miasta Ełku, oferuje najwyższe standardy użytkowania. Zamysł architektoniczny budynku opiera się na wykorzystaniu materiałów wysokiej klasy i wkomponowaniu ich w elegancką bryłę budynku. Ceny mieszkań od 2500zł brutto za m2.

Nadjeziorna 23 /Ełk

LOKALE WYPRZEDANE

Villa Park to unikalna inwestycja, zlokalizowana w centrum miasta Ełku, 4-kondygnacyjny budynek z lokalami usługowymi na parterze, halą garażową, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej na dziedzińcu. Budynek zaprojektowany w klasycznej aranżacji architektonicznej znajduje się przy ujściu rzeki Ełk do jeziora. Ceny lokali usługowych w jednej cenie 5166zł brutto za m2.

Udostępnij stronę poprzez: