Rafał Wasilewski, Michał Syrowatka, Mieczysław Wasilewski

Michał Syrowatka (19-1, 7 KO) w sobotę w Londynie posłał na deski niepokonanego wcześniej Robbie Davisa Jr. (15-1, 11 KO) w walce o pas WBA Continental wagi super lekkiej. W ten sposób Michał stał się posiadaczem kontynentalnego pasa WBA kategorii junior półśredniej i wskoczył na 16 miejsce w rankingu światowym i 8. w zestawieniu najlepszych pięściarzy z Europy.

W środę ełczanin spotkał się ze swoim głównym sponsorem, Mieczysławem Wasilewskim z firmy Wasilewski Developer. Przy tej okazji podzielił się wrażeniami z najważniejszej walki w swojej karierze.

Firma Wasilewski Developer, jeden z największych deweloperów w regionie, został głównym sponsorem Michała  w czerwcu tego roku.

Mieczysław Wasilewski i Michał Syrowatka Radio 5 - Villa Park Ełk

Pan Mieczysław spadł mi jak gwiazdka z nieba. Pomógł mi bardzo, służy nie tylko wsparciem finansowym, jak każdy sponsor, ale też dobrą radą i pomocą w każdej sytuacji życiowej. To pomaga mi skupić się tylko i wyłącznie na treningu oraz walkach. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze i mam nadzieję, że długo jeszcze będziemy jechać „na jednym wózku” — śmieje się Michał Syrowatka.

Rafał Wasilewski Michał Syrwatko Mieczysław Wasilewski lipiec 2017
Mieszysław i Rafał Wasilewski Michał Syrowatka mieszkania Wasilewski Developer Ełk

Oglądaliśmy ją z synem, cały czas byliśmy w niesamowitym napięciu. Michał, od kiedy zaczęliśmy współpracować, stał się nam osobą bardzo bliską, można powiedzieć, że zostaliśmy rodziną — przekonuje Mieczysław Wasilewski. — po walce od razu wysłaliśmy mu SMS’a z gratulacjami. Michał mimo wielkich emocji i zmęczenia odpowiedział od razu. Jestem pewien, że przed Michałem jeszcze mnóstwo wielkich walk i sukcesów. Ten chłopak ma ogromny talent i serce do walki. Zachęcam do śledzenia jego postępów. Wszyscy ełczanie powinni być z niego dumni.

 

Źródło: http://elk.wm.pl/453734,Michal-Syrowatka-quotNajwieksze-walki-jeszcze-przede-mnaquot.html
oraz http://dm.elk.pl/michal-syrowatka-to-byla-najbardziej-satysfakcjonujaca-z-moich-walk/