Nowe Miasto w Ełku - sprzedaż mieszkań Wasilewski Developer

Kolejne budynki w sprzedaży!

IX etap inwestycji Nowe Miasto w Ełku

Zapoznaj się z ofertą mieszkań

Inwestycji Nowe Miasto w Ełku przylega do osiedla Konieczki, z podziemnymi halami garażowymi, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej. Windy w każdej klatce budynku. Inwestycja z powodzeniem realizowane od 2013 roku:
– I etap, budynki A i B, 92 mieszkania (2014 r.)
– II etap, budynek C, 79 mieszkań (2015 r.)
– III etap, budynek D, 90 mieszkań (2017 r.)
– IV etap,  budynek E, 79 mieszkań (2019 r.)
– V etap, budynek F, 53 mieszkania (2020 r.)
– VI etap budynek G, 50 mieszkań (2021 r.)

Planowane terminy oddania mieszkań do użytku:
– VII etap, budynek H, 65 mieszkań (marzec 2022 r.)
– VIII etap, budynek I, 24 mieszkania (styczeń 2023 r.)
– IX etap, budynek J, 50 mieszkania (listopad 2023 r.)

Etapy inwestycji Lista Mieszkań

sprzedaż mieszkań Nowe Miasto w Ełku

Dogodna lokalizacja
Ustawne mieszkania,
komórka lokatorska
do każdego lokalu,
hala garażowa
Monitoring
na osiedlu oraz
w hali garażowej
Winda, plac zabaw
Wideodomofon,
ogrzewanie podłogowe
w łazience
Wizualizacja budynku ul. Fieldorfa-Nila 1 w Ełku

Blisko centrum, ale z dala od zgiełku miasta

Poznaj mieszkania na Nowym Mieście

Nowe Miasto to przyległa do osiedla Konieczki inwestycja, którą tworzymy od 2013 roku. Do 2017 roku oddaliśmy 4 budynki do użytkowania i sprzedaliśmy 261 mieszkań. Kolejne bloki są w budowie. Do II kwartału 2020 roku planujemy oddać do użytku kolejne 132 mieszkania.

Budynki w Nowym Mieście charakteryzuje atrakcyjna forma prostej bryły, która jest przykryta płaskim dachem w nowoczesnej kolorystyce komponującym się z otoczeniem. Mieszkania są funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone dużymi oknami. Każde mieszkanie posiada duży przestronny balkon. W każdym budynku zaprojektowana jest hala garażowa z miejscami postojowymi na samochody osobowe. Dostęp do mieszkań z hali garażowej zapewniony jest poprzez dojścia do klatek schodowych przy których zainstalowane są windy wiodące na każdą kondygnację.

Budynki przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. W celu podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców zainstalowany jest monitoring otoczenia, zamykane hale garażowe oraz specjalnie przeszklone klatki schodowe.

W piwnicy budynku zlokalizowano komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania.
Na życzenie klienta ,w miarę możliwości technicznych, oferujemy możliwość dokonania korekty układu ścian działowych lub połączenia sąsiednich mieszkań.

W sercu inwestycji znajduję się plac zabaw, siłownia zewnętrzna, stół do ping ponga oraz stoły do gry w szachy. Wszystko po to, by umożliwić mieszkańcom integrację i zachęcić ich do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Przejdź do mieszkań

Lokalizacja

Osiedle Nowe Miasto zlokalizowane jest w północno-wschodniej części miasta Ełk. Osiedle stanowi doskonałą propozycję dla osób pragnących mieszkać blisko centrum, ale z dala od zgiełku miasta. W spokojnej, otoczonej zielenią okolicy. Bliskość pętli autobusowej i bezpośredni dostęp do obwodnicy, zapewni szybką i sprawną komunikację z reszta miasta. Nowe Miasto przylega do osiedla Konieczki, gdzie znajdują się liczne sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie, kościół, które zaspokoją potrzeby przyszłych mieszkańców.

O Ełku

 • Komunikacja
 • Zakupy
 • Edukacja

W biurze sprzedaży mieszkań „Developer Wasilewski” oferujemy wsparcie niezależnego eksperta finansowego oraz notariusza.

Wiemy, że uzyskanie kredytu na Państwa wymarzone mieszkanie nie jest proste. Dlatego właśnie w biurze sprzedaży „Developer Wasilewski” wsparcie przy zakupie mieszkania. Niezależni doradcy kredytowi zapewnią oni Państwu kompleksową obsługę w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego. Współpracuje ze wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu posiada zawsze aktualne dane o ofertach kredytowych.

Ekspert finansowy pomoże także Państwu w przygotowaniu dokumentacji kredytowej oraz zapewni wsparcie w realizacji i obsłudze kredytu.

 • Przemysław Czostek
  +48 785 906 998
  (ekspert finansowy)
 • Anna Gorlo
  +48 87 610 22 77
  (notariusz)