Luksusowe apartamenty

Z widokiem na jezioro Ełckie oraz wieżę ciśnień

Sprzedaż apartamentów w Ełku

Inwestycja w dogodnej lokalizacji Ełku – pomiędzy ulicami Krzysztofa Kamila Baczyńskiego a Jana Brzechwy, w pobliżu wieży ciśnień na osiedlu Północ II.

Budynek efektowny architektonicznie, z zaledwie 25 apartamentami,  jedną klatką schodową, z podziemną halą garażową, z dużą ilośći logii oraz olbrzymimi tarasami dachowymi z widokiem na jezioro Ełckie. Rozpoczęcie prac przewidziane jest na maj 2020 roku.

Planowane zakończenie prac budowlnaych:
– 25 apartamentów, IV kwartał 2022 roku

Lista Apartamentów

Dogodna lokalizacja,
bliskie centrum,
widok na jezioro
Ustawne apartamenty,
tarasy dachowe
oraz loggia
Monitoring
na osiedlu oraz
w hali garażowej
Winda cichobieżna,
dostosowana do osób
niepełnosprawnych
Ogrzewanie podłogowe
w łazienkach i przy
oknach tarasowych

Blisko centrum, ale z dala od zgiełku miasta

Wybierz apartament dla siebie

Apartamenty w Ełku od 2 do 5 pokoi, wykończone o podwyższonym standardzie: szyby termoizolacyjne oraz nawiewnikami w każdym pomieszczeniu, parapety wykonane z konglomeratu Botticino o grubości 3cm, ściany gotowe do malowania – dwukrotnie pokryte gładzią szpachlową, grzejniki wraz z grzejnikiem drabinkowym w łazience, gniazdka elektryczne wraz orurowaniem dla telewizji kablowej i widedomofonem z kolorowym wyświetlaczem w przedpokoju. Dodatkowo w każdej łazience oraz przy oknach tarasowych zapewni Ci komfort ogrzewanie podłogowe.

Przejdź do apartamentów

Standardy wykończenia

O wyborze mieszkania decyduje topowa lokalizacja, wygodna przestrzeń oraz standardy wykończenia.

Dajemy Ci poziom, jakiego oczekujesz. Apartamenty Baczyńskiego to wysoki standard oraz luksusowe wykończenie. Eleganckie części wspólne i wykonana z rzemieślniczą precyzją elewacja to dopiero początek. W apartamentach czekają na Ciebie trzyszybowe okna wyposażone w nawietrzniki, drzwi wejściowe antywłamaniowe, ogrzewania kanałowe, wideodomofony czy parapety z konglomeratu kamiennego.

Wysoka klasa energetyczna budynku

Naszym zamierzeniem jest promowanie budownictwa o lepszym standardzie cieplnym – tańszego w eksploatacji, lepiej chronionego przed wilgocią i zagrzybieniem, a jednocześnie pozwalającego oszczędzać pieniądze i energię.

Lokalizacja

O EŁKU

 • Sport
 • Edukacja
 • Komunikacja
 • Zakupy
 • Zdrowie
 • Restauracje

W biurze sprzedaży mieszkań „Developer Wasilewski” oferujemy wsparcie niezależnego eksperta finansowego oraz notariusza.

Wiemy, że uzyskanie kredytu na Państwa wymarzone mieszkanie nie jest proste. Dlatego właśnie w biurze sprzedaży „Developer Wasilewski” wsparcie przy zakupie apartamentu. Niezależni doradcy kredytowi zapewnią oni Państwu kompleksową obsługę w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego. Współpracuje ze wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu posiada zawsze aktualne dane o ofertach kredytowych.

Ekspert finansowy pomoże także Państwu w przygotowaniu dokumentacji kredytowej oraz zapewni wsparcie w realizacji i obsłudze kredytu.

 • Przemysław Czostek
  +48 785 906 998
  (ekspert finansowy)
 • Anna Gorlo
  +48 87 610 22 77
  (notariusz)