Luksusowe apartamenty

Z widokiem na jezioro Ełckie oraz wieżę ciśnień

Sprzedaż apartamentów w Ełku

Inwestycja w dogodnej lokalizacji Ełku – pomiędzy ulicami Krzysztofa Kamila Baczyńskiego a Jana Brzechwy, w pobliżu wieży ciśnień na osiedlu Północ II.

Budynek efektowny architektonicznie, z zaledwie 25 apartamentami,  jedną klatką schodową, z podziemną halą garażową, z dużą ilości logii oraz olbrzymimi tarasami dachowymi z widokiem na jezioro Ełckie. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziane jest na maj 2020 roku.

Apartamentowiec ODDANY DO UŻYTKU w styczniu 2023.

Lista Apartamentów Wirtualny spacer 360°

Wirtualny spacer 360°

Wirtualny spacer po budynku przy ul. Baczyńskiego 3 w Ełku - 4 września 2023

Dogodna lokalizacja,
bliskie centrum,
widok na jezioro
Ustawne apartamenty,
tarasy dachowe
oraz loggia
Monitoring
na osiedlu oraz
w hali garażowej
Winda cichobieżna,
dostosowana do osób
niepełnosprawnych
Ogrzewanie podłogowe
w łazienkach i przy
oknach tarasowych

Blisko centrum, ale z dala od zgiełku miasta

Wybierz apartament dla siebie

Apartamenty w Ełku od 2 do 5 pokoi, wykończone o podwyższonym standardzie: klimatyzacja w salonie, wentylacja mechaniczna, szyby termoizolacyjne z nawiewnikami w każdym pomieszczeniu, parapety wykonane z konglomeratu Botticino o grubości 3cm, ścianki gotowe do malowania – dwukrotnie pokryte gładzią szpachlową, grzejniki wraz z grzejnikiem drabinkowym w łazience, gniazdka elektryczne wraz orurowaniem dla telewizji kablowej i widedomofonem z kolorowym wyświetlaczem w przedpokoju. Dodatkowo w każdej łazience oraz przy oknach tarasowych zapewni Ci komfort ogrzewanie podłogowe.

Przejdź do apartamentów

Standardy wykończenia

O wyborze mieszkania decyduje topowa lokalizacja, wygodna przestrzeń oraz standardy wykończenia.

Dajemy Ci poziom, jakiego oczekujesz. Apartamenty Baczyńskiego to wysoki standard oraz luksusowe wykończenie. Eleganckie części wspólne i wykonana z rzemieślniczą precyzją elewacja to dopiero początek. W apartamentach czekają na Ciebie trzyszybowe okna wyposażone w nawietrzniki, drzwi wejściowe antywłamaniowe, ogrzewania kanałowe, wideodomofony czy parapety z konglomeratu kamiennego.

Wysoka klasa energetyczna budynku

Naszym zamierzeniem jest promowanie budownictwa o lepszym standardzie cieplnym – tańszego w eksploatacji, lepiej chronionego przed wilgocią i zagrzybieniem, a jednocześnie pozwalającego oszczędzać pieniądze i energię.

Lokalizacja

Inwestycja powstanie na ulicy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, wśród ulic Jana Brzechwy i Adama Asynka, w odległości zaledwie 210m (3min pieszo) od jednego z najbardziej charakterystycznych obiektów w mieście – wieży ciśnień w Ełku. Zabytek powstał w 1895 roku, do lat 70′ był jeszcze używany do zaopatrywania mieszkańców w wodę pitną. Obecnie jest atrakcją turystyczną – działa w nim Muzeum Kropli Wody oraz jest wspaniałym punktem widokowym, z którego można oglądać panoramę Ełku.

Apartamenty Baczyńskiego to doskonała lokalizacja dla osób, które cenią sprawną komunikację z centrum miasta, bliskie odległości do obiektów sportowych, Jeziora Ełckiego (również Jeziora Sunowo), sklepów, restauracji oraz szkół i przedszkoli. Inwestycja znajduje się w bliskim centrum Ełku a jednocześnie Apartamenty Baczyńskiego to miejsce spokojne i kameralne.

Panorama Ełku - wieża-ciśnień - apartamenty Baczyńskiego

Lokalizacja apartamentów to doskonała infrastruktura na wyciągnięcie ręki. W odległości do 500m (5min pieszo) znajdują się sklepy Biedronka oraz Plus, gdzie będzie można wygodnie i szybko robić codzienne zakupy. Aktywne osoby z pewnością docenią bliskość 2 stadionów sportowych, 2 siłowni, Parku Wodnego oraz kortu tenisowego w odległości do 700m (10min pieszo). Spragnieni mocniejszych wrażeń mogą skorzystać z rozrywki oferowanej przez park liniowy, znajdujący się 700m (10min pieszo) od inwestycji, który jest również miejscem do wypoczywania nad wodą oraz zabaw dla najmłodszych. Od parku liniowego zaczyna się również ścieżka rowerowa nad Jeziorem Ełckim, która biegnie wzdłuż nabrzeża aż do granic miasta. Małe dzieci będą szczęśliwe mając zaledwie 200m (2 min pieszo) do sali zabaw Tropico, gdzie można również organizować przyjęcia urodzinowe. Dla rodziców wygodne będzie odwożenie (lub odprowadzanie) dzieci do przedszkola – w odległości 5min pieszo znajdują się Przedszkole Miejskie Mali odkrywcy oraz przedszkole Britiszek.

 • Sport
 • Edukacja
 • Komunikacja
 • Zakupy
 • Zdrowie
 • Restauracje

W biurze sprzedaży mieszkań „Developer Wasilewski” oferujemy wsparcie niezależnego eksperta finansowego oraz notariusza.

Wiemy, że uzyskanie kredytu na Państwa wymarzone mieszkanie nie jest proste. Dlatego właśnie w biurze sprzedaży „Developer Wasilewski” wsparcie przy zakupie apartamentu. Niezależni doradcy kredytowi zapewnią oni Państwu kompleksową obsługę w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego. Współpracuje ze wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu posiada zawsze aktualne dane o ofertach kredytowych.

Ekspert finansowy pomoże także Państwu w przygotowaniu dokumentacji kredytowej oraz zapewni wsparcie w realizacji i obsłudze kredytu.

 • Anna Gorlo
  +48 87 610 22 77
  (notariusz)