„DEVELOPER WASILEWSKI” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa działa na rynku już od ponad 30 lat.

„DEVELOPER WASILEWSKI“ to firma rodzinna, która istnieje od 1990 roku. Do stycznia 2016 roku działała jako Firma Budowlano Handlowa Mieczysław Wasilewski, po czym przeobraziła się w spółkę. Nowoczesnym, skutecznym projektowaniem i zarządzaniem zdobyliśmy zaufanie klientów i w krótkim czasie znaleźliśmy się w czołówce firm deweloperskich w Ełku. Wiedza, jaką od lat gromadzimy pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane, co powoduje, że w wybudowanych budynkach sprzedajemy w pierwszym roku do 80% mieszkań. Naszym atutem jest pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których wygodnie się żyje. Nasze produkty są nowoczesne i funkcjonalne, w każdym obecnie budowanym budynku są windy i parkingi, w tym podziemne oraz zieleńce i place zabaw dla dzieci

Solidne wykonanie i dobra jakość materiałów używanych do budowy powodują, że mieszkania są tanie w eksploatacji. W efekcie nasz klient ma mieszkanie w korzystnej cenie, a niskie opłaty miesięczne za lokal umożliwiają spłatę kredytu.

Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Dojścia i dojazdy są funkcjonalne, a położenie budynku i zagospodarowanie otoczenia są projektowane z dbałością o estetykę i wygodę. Wszystkie budynki mają zamontowany monitoring, co gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańców i ich mienia.

Ceny lokali w budynkach są niskie mimo wbudowania wind, wysokiej jakości użytych materiałów, estetycznego otoczenia i dlatego dostępne praktycznie dla każdego. Staramy się tak przygotować ofertę, żeby klient mógł uzyskać kredyt i kupić upragnione mieszkanie.

Na zakupione mieszkanie udzielam pięcioletniej gwarancji.

Zapraszam na rozmowę, przekonajcie się sami, że warto kupować właśnie u nas.

Mieczysław Wasilewski - Wasilewski Developer Ełk

Co nas wyróżnia?

Uznany deweloper

Cieszymy się, kiedy nasi klienci doceniają nas jako developera, ponieważ ich opinia jest dla nas najważniejsza. A kiedy mamy okazję odbierać oficjalne nagrody, wiemy, że są one potwierdzeniem jakości, za którą cenią nas mieszkańcy i użytkownicy naszych budynków. To dzięki nim mieliśmy okazję zostać laureatem nagrody Orzeł Polskiego Budownictwa 2018 w kategorii usługi deweloperskie.

Marka

Marka Wasilewski Developer to jedna z wizytówek mazurskiego biznesu. Niezmiennie jest kojarzona z wysoką jakością i dobrą relacją jakości do ceny. Firma o ugruntowanej reputacji w Ełku, staje się coraz bardziej rozpoznawalna także poza jego granicami. Stanowi dowód na to, że rodzinna firma to biznes rozwijany z największą pasją i zaangażowaniem.

Sposób myślenia o produkcie

Od początku działalności opieraliśmy swoje projekty na trzech wartościach: lokalizacji, architekturze i produkcie, jakim jest mieszkanie. Na nasze inwestycje wybieramy miejsca dobrze skomunikowane z miastem. Zwracamy uwagę na każde pojedyncze mieszkanie, zestawiając jego cechy z aktualnymi potrzebami klientów.

Zespół

Wizerunek firmy kreują pracujący w niej ludzie, to oni podnoszą jej wartość. „DEVELOPER WASILEWSKI“to przede wszystkim wspaniały zespół ludzi o profesjonalnych umiejętnościach. Partnerska i przyjazna atmosfera wewnątrz firmy pozwala nam budować dobre relacje z naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami i Klientami.

Orzeł Polskiego Budownictwa Ełk
Orły Polskiego Budownictwa - edycja X (2018)
Orły Polskiego Budownictwa - edycja X (2018)
Orzeł Polskiego Budownictwa - Wasilewski Developer w Ełku
III Nagroda w kategorii Usługi Deweloperskie

Gazele Biznesu 2022

Wyróżnienia i nagrody

2022

GAZELE BIZNESU

Dziennik „Puls Biznesu” potwierdza przynależność firmy DEVELOPER WASILEWSKI sp. z o.o. sp. k. do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

2017

ORZEŁ POLSKIEGO BUDOWNICTWA EDYCJA X

„Developer Wasilewski” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. otrzymał nagrodę w branży budowlanej – Brązowy Orzeł Polskiego Budownictwa w kategorii Usługi Deweloperskie w X edycji projektu realizowanego pod patronatem Ministerstwa właściwego ds. budownictwa.

2008

FIRMA WASILEWSKI DEVELOPER PRZYNALEŻY DO KLUBU GAZELE BIZNESU!

Dziennik „Puls Biznesu“ potwierdza przynależność firmy Wasilewski do elitarnego klubu Gazela Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw na polskim rynku.

2007

WYRÓŻNIENIE W RANKINGU „WEHIKUŁY CZASU“

Z przyjemnością informujemy, że w październiku 2007 roku firma Wasilewski Developer otrzymała wyróżnienie w rankingu „Wehikuły Czasu“ w województwie warmińsko-mazurskim.