Sprzedaż mieszkań w Grajewie

Nowe mieszkania

W dogodnej lokalizacji Grajewa

Wybierz mieszkanie dla siebie

Dostępne w sprzedaży są 54 mieszkania w budynku wielorodzinny na Osiedlu Pogodnym w Grajewie (etap VI) przy ulicy Wojska Polskiego 78. Powierzchnie lokali wynoszą od 43,28 m2 do 81,88 m2. W sierpniu 2023 budynek został ODDANY DO UŻYTKU.

Mieszkania zaprojektowane są z myślą o wygodzie i funkcjonalności.

NOWOŚĆ. Rozpoczeliśmy przedsprzedaż mieszkań w budynku przy ul. Falewicza 6. Budynek będzie się składać z 54 mieszkań 2 i 3 – pokojowych o metrażu od 39,25 do 69,53 m2. Planowane rozpoczęcie robót budowlanych przewidziane jest w lutym 2024 a ich zakończenie na wrzesień 2025.

Planujemy kolejne inwestycje w Grajewie – po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań w Ełku oraz telefonicznie 87 610-84-94.

Etapy inwestycji Lista Mieszkań

Osiedle Pogodne w Grajewie

Dogodna lokalizacja
Ustawne mieszkania,
komórka lokatorska do każdego lokalu,
hala garażowa
Monitoring na osiedlu
oraz w hali garażowej
Winda,
plac zabaw
Wideodomofon,
ogrzewanie podłogowe
w łazience
Mieszkania w Grajewie - ul. Tabortowskiego 3 i 5

Poznaj mieszkania na Osiedlu Pogodnym

Zapoznaj się z Osiedlem Pogodnym

Proste, nowoczesne bryły, jasna kolorystyka budynków sprawiła, że mieszkańcy Grajewa zyskali eleganckie miejsce do życia. Każdy  budynek posiada podziemną halą garażową, parkingi oraz tereny rekreacyjne w zieleni urządzonej. Dostęp do mieszkań z hali garażowej możliwy jest dzięki zainstalowanym windom, które dowiozą Państwa z poziomu hali na każdą kondygnację mieszkalną. W piwnicy budynku zlokalizowane są komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Wokół budynku tereny zielone i plac zabaw dla dzieci.

Budynek -E-, ul. Falewicza, Grajewo - sierpień 2022

Mieszkania zaprojektowane są z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Lokale mieszkalne charakteryzują się bardzo dobrym doświetleniem dzięki dużym oknom, a dodatkowym atutem są przestronne , wykończone w standardzie balkony. W każdej łazience zapewniamy ogrzewanie podłogowe.

Na życzenie klienta, w miarę możliwości technicznych, oferujemy dokonanie korekty układu wewnętrznych ścian działowych lub połączenia sąsiednich mieszkań.

Lokalizacja

Inwestycja Osiedle Pogodne położone jest w mieście Grajewo, w południowej części miasta. W pobliżu przebiega drogowy szlak komunikacyjny 65 Gołdap-Ełk-Grajewo-Mońki-Białystok-Bobrowniki. Okolica przedsięwzięcia cieszy się dużo popularnością.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się tereny zurbanizowane, zagospodarowane na cele mieszkaniowe, handlowe i usługowe. Nieopodal nieruchomości mieszczą się dyskonty Lidl czy Biedronka (około 400 metrów). W małej odległości znajduję się szkoła, policja, lokale gastronomiczne, kościół, przedszkole klub Hades, gdzie są organizowane imprezy plenerowe. W odległości około 1 kilometra mieści się szpital i przychodnia. Lokalizacja przedsięwzięcia pozwala w 5 minut dostać się do centrum miasta, gdzie mieszczą się między innymi stacja PKP i PKS, banki, restauracje.

O Grajewie

  • Zakupy
  • Restauracje
  • Edukacja
  • Sport

Zobacz etapy budowy oraz planowane terminy budowy poszczególnych budynków.

W biurze sprzedaży mieszkań „Developer Wasilewski” oferujemy wsparcie niezależnego eksperta finansowego oraz notariusza.

Wiemy, że uzyskanie kredytu na Państwa wymarzone mieszkanie nie jest proste. Dlatego właśnie w biurze sprzedaży „Developer Wasilewski” wsparcie przy zakupie mieszkania. Niezależni doradcy kredytowi zapewnią oni Państwu kompleksową obsługę w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego. Współpracuje ze wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu posiada zawsze aktualne dane o ofertach kredytowych.

Ekspert finansowy pomoże także Państwu w przygotowaniu dokumentacji kredytowej oraz zapewni wsparcie w realizacji i obsłudze kredytu.

  • Anna Gorlo
    +48 87 610 22 77
    (notariusz)