Sprzedaż mieszkań w Grajewie

Nowe mieszkania

W dogodnej lokalizacji Grajewa

Wybierz mieszkanie dla siebie

W realizacji jest budynek wielorodzinny na Osiedlu Pogodnym w Grajewie (etap VI) przy ulicy Wojska Polskiego 78. Do maja 2023 roku planujemy oddać do użytku 54 mieszkania. Powierzchnie lokali wynoszą od 43,28 m2 do 81,88 m2.

Mieszkania zaprojektowane są z myślą o wygodzie i funkcjonalności.

Planujemy kolejne inwestycje w Grajewie – po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań w Ełku oraz telefonicznie 87 610-84-94.

Etapy inwestycji Lista Mieszkań

Osiedle Pogodne w Grajewie

Dogodna lokalizacja
Ustawne mieszkania,
komórka lokatorska do każdego lokalu,
hala garażowa
Monitoring na osiedlu
oraz w hali garażowej
Winda,
plac zabaw
Wideodomofon,
ogrzewanie podłogowe
w łazience
Mieszkania w Grajewie - ul. Tabortowskiego 3 i 5

Poznaj mieszkania na Osiedlu Pogodnym

Zapoznaj się z Osiedlem Pogodnym

Inwestycje na Osiedlu Pogodnym w Grajewie rozpoczęliśmy w 2015 roku. Do 2018 roku zakończyliśmy 2 etapy inwestycji. Oddaliśmy do użytku 187 mieszkań.  W 2019 roku oddaliśmy do użytku 60 mieszkań w budynku przy ulicy Tabortowskiego 1 (III etap), w 2020 roku – 55 mieszkań przy ulicy Tabortowskiego 3 (IV etap), a w II kwartale 2021 roku kolejne 25 mieszkań przy ulicy Tabortowskiego 5.
Proste, nowoczesne bryły, jasna kolorystyka budynków sprawiła, że mieszkańcy Grajewa zyskali eleganckie miejsce do życia. Każdy  budynek posiada podziemną halą garażową, parkingi oraz tereny rekreacyjne w zieleni urządzonej. Dostęp do mieszkań z hali garażowej możliwy jest dzięki zainstalowanym windom, które dowiozą Państwa z poziomu hali na każdą kondygnację mieszkalną. W piwnicy budynku zlokalizowane są komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Wokół budynku tereny zielone i plac zabaw dla dzieci.

Mieszkania zaprojektowane są z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Lokale mieszkalne charakteryzują się bardzo dobrym doświetleniem dzięki dużym oknom, a dodatkowym atutem są przestronne , wykończone w standardzie balkony. W każdej łazience zapewniamy ogrzewanie podłogowe.

Na życzenie klienta, w miarę możliwości technicznych, oferujemy dokonanie korekty układu wewnętrznych ścian działowych lub połączenia sąsiednich mieszkań.

Lokalizacja

Inwestycja Osiedle Pogodne położone jest w mieście Grajewo, w południowej części miasta. W pobliżu przebiega drogowy szlak komunikacyjny 65 Gołdap-Ełk-Grajewo-Mońki-Białystok-Bobrowniki. Okolica przedsięwzięcia cieszy się dużo popularnością.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się tereny zurbanizowane, zagospodarowane na cele mieszkaniowe, handlowe i usługowe. Nieopodal nieruchomości mieszczą się dyskonty Lidl czy Biedronka (około 400 metrów). W małej odległości znajduję się szkoła, policja, lokale gastronomiczne, kościół, przedszkole klub Hades, gdzie są organizowane imprezy plenerowe. W odległości około 1 kilometra mieści się szpital i przychodnia. Lokalizacja przedsięwzięcia pozwala w 5 minut dostać się do centrum miasta, gdzie mieszczą się między innymi stacja PKP i PKS, banki, restauracje.

O Grajewie

 • Zakupy
 • Restauracje
 • Edukacja
 • Sport

Zobacz etapy budowy oraz planowane terminy budowy poszczególnych budynków.

W biurze sprzedaży mieszkań „Developer Wasilewski” oferujemy wsparcie niezależnego eksperta finansowego oraz notariusza.

Wiemy, że uzyskanie kredytu na Państwa wymarzone mieszkanie nie jest proste. Dlatego właśnie w biurze sprzedaży „Developer Wasilewski” wsparcie przy zakupie mieszkania. Niezależni doradcy kredytowi zapewnią oni Państwu kompleksową obsługę w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego. Współpracuje ze wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu posiada zawsze aktualne dane o ofertach kredytowych.

Ekspert finansowy pomoże także Państwu w przygotowaniu dokumentacji kredytowej oraz zapewni wsparcie w realizacji i obsłudze kredytu.

 • Przemysław Czostek
  +48 785 906 998
  (ekspert finansowy)
 • Anna Gorlo
  +48 87 610 22 77
  (notariusz)