Gdy wchodzimy do nowo powstałego budynku, oceniamy jakość części wspólnych. Klatka schodowa i korytarz to pierwsze co widzimy po wejściu do budynku wielorodzinnego, dlatego powinna być miłym wstępem do mieszkania. Projekt klatki schodowej w budynku na ulicy Baczyńskiego jest niebanalny. Będzie nawiązywał do architektury zewnętrznej budynku oraz do historii danej lokalizacji. Całość budynku będzie tworzyć spójny styl. Tapety winylowe obiektowe, drewno oraz tynk dekoracyjny betonowy dają poczucie nowoczesności.

W mieszkaniach będą osadzone drzwi wejściowe w kolorze szarym. Każde mieszkanie będzie posiadało własną klimatyzację w salonie oraz wentylację mechaniczną.

Więcej o inwestycji : Apartamenty Baczyńskiego w Ełku

Wizualizacja klatki schodowej w inwestycji Baczyńskiego

W naszej ofercie dostępnych jest obecnie jeszcze 21 apartamentów. To lokale o powierzchni od 47 do 151  m kw. Zakup mieszkania na ulicy Baczyńskiego daję możliwość zamieszkania w centrum miasta co stanowi dodatkowy atut. Zakup mieszkania w centrum, popularnego pod względem turystycznym miasta, można potraktować jako inwestycję. Nawet jeśli samemu nie będzie się korzystało z lokalu, można go oddać na wynajem krótko- lub długoterminowy. Mieszkanie w takiej lokalizacji z pewnością nie będzie stało puste – zawsze będzie długa kolejka chętnych do jego wynajęcia niezależnie od wysokości czynszu.

Aby dowiedzieć się szczegółów oferty należy skontaktować się ze sprzedawcą, dzwoniąc pod nr tel.  87 610 84 94 czy umawiając się na spotkanie w naszym Biurze Sprzedaży w Ełku, przy ul. Nadjeziornej 23 lok. B2