Sprzedaż mieszkań w Mońkach - ul. Zielona i al. Niepodległości

Kameralne osiedle na skraju lasu

Wybierz swoje mieszkanie

Poznaj mieszkania
w Leśnej Przystani

Proste bryły, przykryte płaskim dachem w nowoczesnej kolorystyce, komponującej się z otoczeniem. Ponadto mieszkania zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Będą również charakteryzować się bardzo dobrym doświetleniem dzięki dużym oknom, a dodatkowym atutem staną się przestronne, wykończone w standardzie balkony. Dodatkowo w łazience każdego mieszkania zapewniamy ogrzewanie podłogowe.

Wygodne mieszkania w Mońkach już w sprzedaży!

 

Etapy inwestycji Lista Mieszkań

Leśna Przystań w Mońkach - wizualizacja osiedla

Inwestycja
blisko lasu
Ustawne mieszkania,
przestrzeń pozwalająca na
komfortowe aranżacje
Wysoki stopień
bezpieczeństwa,
monitoring
Hala garażowa, winda,
plac zabaw, komórki
lokatorskie
Wysoki standard
wykończenia mieszkań,
ogrzewanie podłogowe
Mieszkania w Leśniej Przystani w Mońkach

Zapraszamy Cię do Leśnej Przystani

Wybierz mieszkanie dla siebie

Mieszkanie to nie tylko powierzchnia, ale również jego rozkład. Mieszkania w Mońkach w Leśnej Przystani to przede wszystkim doskonale wystrefowane, funkcjonalne i wygodne mieszkania. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz mieszkania dla siebie.

Przejdź do mieszkań

Standardy wykończenia

O wyborze mieszkania decyduje topowa lokalizacja, wygodna przestrzeń oraz standardy wykończenia.

Dajemy Ci poziom, jakiego oczekujesz. Mieszkania w Leśnej Przystani to wysoki standard. Ceramiczna dachówka, eleganckie części wspólne i wykonana z rzemieślniczą precyzją elewacja to dopiero początek. W apartamentach czekają na Ciebie trzyszybowe okna wyposażone w nawietrzniki, drzwi wejściowe antywłamaniowe, ogrzewania kanałowe, wideodomofony czy parapety z konglomeratu kamiennego.

Dowiedz się
więcej

Lokalizacja

Leśna Przystań to wyjątkowa inwestycja w Mońkach powstająca na działce otoczonej lasem. Bliskość drzew sprawiają, że każdy spedzony tutaj dzień bedzie pełen harmonii Piękne widoki sprawiają, że dobrze się tu czujemy. Zieleń daje nam ukojenie i poczucie odpoczynku. Tereny rekreacyjne zachęcają do sportu i aktywnego spędzania czasu. Centralne położenie gwarantuje szybką komunikację, a bogata infrastruktura wygodę. Kameralność inwestycji oraz unikatowa lokalizacja powodują, że Osiedle Leśna Przystań w pobliżu Nadleśnictwa Knyszyn jest doskonałą propozycją dla osób kochających przyrodę i pragnących na co dzień być blisko niej.

O Mońkach

W biurze sprzedaży mieszkań „Developer Wasilewski” oferujemy wsparcie niezależnego eksperta finansowego oraz notariusza.

Wiemy, że uzyskanie kredytu na Państwa wymarzone mieszkanie nie jest proste. Dlatego właśnie w biurze sprzedaży „Developer Wasilewski” wsparcie przy zakupie mieszkania. Niezależni doradcy kredytowi zapewnią oni Państwu kompleksową obsługę w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego. Współpracuje ze wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu posiada zawsze aktualne dane o ofertach kredytowych.

Ekspert finansowy pomoże także Państwu w przygotowaniu dokumentacji kredytowej oraz zapewni wsparcie w realizacji i obsłudze kredytu.

  • Przemysław Czostek
    +48 785 906 998
    (ekspert finansowy)
  • Anna Gorlo
    +48 87 610 22 77
    (notariusz)