MOŃKI, ZIELONA 30 I ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 33

Kameralne osiedle na skraju lasu

Wybierz swoje mieszkanie

Poznaj mieszkania
w Leśnej Przystani

Proste bryły, przykryte płaskim dachem w nowoczesnej kolorystyce, komponującej się z otoczeniem. Mieszkania zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Będą również charakteryzować się bardzo dobrym doświetleniem dzięki dużym oknom, a dodatkowym atutem staną się przestronne, wykończone w standardzie balkony. Dodatkowo w łazience każdego mieszkania zapewniamy ogrzewanie podłogowe.

Wygodne mieszkania w Mońkach już w sprzedaży!

 

Etapy inwestycji Lista Mieszkań

Inwestycja
blisko lasu
Ustawne mieszkania,
przestrzeń pozwalająca na
komfortowe aranżacje
Wysoki stopień
bezpieczeństwa,
monitoring
Hala garażowa, winda,
plac zabaw, komórki
lokatorskie
Wysoki standard
wykończenia mieszkań,
ogrzewanie podłogowe
MOŃKI, ZIELONA 30

Zapraszamy Cię do Leśnej Przystani

Wybierz mieszkanie dla siebie

Mieszkanie to nie tylko powierzchnia, ale również jego rozkład. Mieszkania w Mońkach w Leśnej Przystani to doskonale wystrefowane, funkcjonalne i wygodne mieszkania. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz mieszkania dla siebie.

Przejdź do mieszkań

Standardy wykończenia

O wyborze mieszkania decyduje topowa lokalizacja, wygodna przestrzeń oraz standardy wykończenia.

Dajemy Ci poziom, jakiego oczekujesz. Mieszkania w Leśnej Przystani to wysoki standard. Ceramiczna dachówka, eleganckie części wspólne i wykonana z rzemieślniczą precyzją elewacja to dopiero początek. W apartamentach czekają na Ciebie trzyszybowe okna wyposażone w nawietrzniki, drzwi wejściowe antywłamaniowe, ogrzewania kanałowe, wideodomofony czy parapety z konglomeratu kamiennego.

Dowiedz się
więcej

Lokalizacja

Leśna Przystań to wyjątkowa inwestycja w Mońkach powstająca na działce otoczonej lasem. Bliskość drzew sprawiają, że każdy spedzony tutaj dzień bedzie pełen harmonii Piękne widoki sprawiają, że dobrze się tu czujemy. Zieleń daje nam ukojenie i poczucie odpoczynku. Tereny rekreacyjne zachęcają do sportu i aktywnego spędzania czasu. Centralne położenie gwarantuje szybką komunikację, a bogata infrastruktura wygodę. Kameralność inwestycji oraz unikatowa lokalizacja powodują, że Osiedle Leśna Przystań w pobliżu Nadleśnictwa Knyszyn jest doskonałą propozycją dla osób kochających przyrodę i pragnących na co dzień być blisko niej.

O Mońkach

 • Zieleń
 • Edukacja
 • Zakupy

W biurze sprzedaży mieszkań „Developer Wasilewski” oferujemy wsparcie niezależnego eksperta finansowego oraz notariusza.

Wiemy, że uzyskanie kredytu na Państwa wymarzone mieszkanie nie jest proste. Dlatego właśnie w biurze sprzedaży „Developer Wasilewski” wsparcie przy zakupie mieszkania. Niezależni doradcy kredytowi zapewnią oni Państwu kompleksową obsługę w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego. Współpracuje ze wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu posiada zawsze aktualne dane o ofertach kredytowych.

Ekspert finansowy pomoże także Państwu w przygotowaniu dokumentacji kredytowej oraz zapewni wsparcie w realizacji i obsłudze kredytu.

 • Przemysław Czostek
  +48 785 906 998
  (ekspert finansowy)
 • Anna Gorlo
  +48 87 610 22 77
  (notariusz)