• O inwestycji
    • mieszkania Ełk - Nowe Miasto ul. Nila 1
      Nowe Miasto w Ełku
      • Mieszkania
      • O inwestycji
      • Etapy realizacji
    • mieszkania w Grajewie - Osiedle Pogodne

MIESZKANIA

58 dostępnych 19 rezerwacji Oferty mieszkań: 31-60 / 77

Sortuj po: Sortuj po: Piętro Metraż Pokoje Cena

Nowe Miasto

ul. Fieldorfa-Nila 2
I kwartał 2028I kw. 2028
Więcej o inwestycji

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/07

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 58,53 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

479 946 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/08

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 46,45 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

385 535 zł

(8 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/09

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 59,46 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, aneks

Cena

487 572 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/10

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 59,68 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

483 408 zł

(8 100,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/11

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 46,45 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

380 890 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/12

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 59,37 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, aneks

Cena

480 897 zł

(8 100,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/13

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 59,55 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

476 400 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/15

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 59,37 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, aneks

Cena

474 960 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/16

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 63,53 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

501 887 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/17

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 63,35 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

500 465 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/19

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 63,32 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

506 560 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/20

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 63,26 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

506 080 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/22

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 63,14 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

505 120 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/23

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 63,18 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

505 440 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/24

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 52,22 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

428 204 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/25

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 63,14 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

505 120 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/26

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 63,09 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

504 720 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/27

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 52,22 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

428 204 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/28

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 60,35 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

476 765 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/29

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 63,00 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

497 700 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

B/30

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 52,22 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

417 760 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/31

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 57,54 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

454 566 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/32

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 46,71 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

373 680 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/33

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 59,74 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

471 946 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/34

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 57,42 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

470 844 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/36

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 59,62 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, aneks

Cena

494 846 zł

(8 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/37

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 57,35 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

470 270 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/38

Rezerwacja
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 46,45 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

385 535 zł

(8 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/39

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 59,55 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, aneks

Cena

494 265 zł

(8 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/40

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 58,46 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

479 372 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania
Poprzednia 1 2 3 Następna

Polityka rezerwacji oraz cenowa mieszkań

Rezerwacja bezpłatna zakładana jest na okres 7 dni. Prosimy o powiadomienie nas o swojej decyzji 7 dnia, najpóźniej do godziny 14.00. Brak kontaktu z Klientem skutkować będzie automatycznym usunięciem rezerwacji. Więcej informacji udzieli Państwu sprzedawca.

Ceny mieszkań podane na stronie mogą ulec zmianie w przypadku wzrostu cen materiałów budowlanych – nie dotyczy to mieszkań na które zostały podpisane umowy deweloperskie.

Naszą siłą jest solidne wykonanie i gwarancja jakości

Sprzedaż mieszkań

Zapraszamy do biura w Ełku
na ul. Sikorskiego 19B
Pn-Pt w godz. 7:00 – 15:00

telefon: 87 610-84-94
sprzedaz@wasilewskideveloper.pl

DEVELOPER WASILEWSKI. Solidna i godna zaufania firma.

„DEVELOPER WASILEWSKI” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to firma rodzinna, która istnieje od 1990 roku. Nowoczesnym, skutecznym projektowaniem i zarządzaniem zdobyliśmy zaufanie klientów i w krótkim czasie znaleźliśmy się w czołówce firm deweloperskich w Ełku. Wiedza, jaką od lat gromadzimy pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane, co powoduję, że w wybudowanych budynkach sprzedajemy w pierwszym roku do 80% mieszkań. Naszym atutem jest pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których wygodnie się żyje.  Więcej o firmie