• O inwestycji
    • mieszkania Ełk - Nowe Miasto ul. Nila 1
      Nowe Miasto w Ełku
      • Mieszkania
      • O inwestycji
      • Etapy realizacji
    • mieszkania w Grajewie - Osiedle Pogodne

MIESZKANIA

58 dostępnych 19 rezerwacji Oferty mieszkań: 48-77 / 77

Sortuj po: Sortuj po: Piętro Metraż Pokoje Cena

Nowe Miasto

ul. Fieldorfa-Nila 2
I kwartał 2028I kw. 2028
Więcej o inwestycji

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/41

Rezerwacja
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 46,45 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

385 535 zł

(8 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/44

Rezerwacja
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 46,45 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

380 890 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

C/45

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 59,39 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, aneks

Cena

486 998 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/46

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 64,58 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, osobna kuchnia

Cena

510 182 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/47

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 65,16 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

514 764 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/48

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 65,81 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

519 899 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/49

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 64,30 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, osobna kuchnia

Cena

514 400 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/50

Rezerwacja
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 65,07 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

520 560 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/51

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 65,68 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

525 440 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/52

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 64,30 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, osobna kuchnia

Cena

514 400 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/53

Rezerwacja
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 64,87 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

518 880 zł

(7 998,77 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/54

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 65,53 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

524 240 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/55

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 64,30 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, osobna kuchnia

Cena

514 400 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/56

Rezerwacja
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 64,80 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

518 400 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/57

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 64,41 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

515 280 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/58

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 64,06 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, osobna kuchnia

Cena

506 074 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

D/59

Dostępne
  • Klatka D
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 64,73 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

511 367 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania
Poprzednia 1 2 3

Polityka rezerwacji oraz cenowa mieszkań

Rezerwacja bezpłatna zakładana jest na okres 7 dni. Prosimy o powiadomienie nas o swojej decyzji 7 dnia, najpóźniej do godziny 14.00. Brak kontaktu z Klientem skutkować będzie automatycznym usunięciem rezerwacji. Więcej informacji udzieli Państwu sprzedawca.

Ceny mieszkań podane na stronie mogą ulec zmianie w przypadku wzrostu cen materiałów budowlanych – nie dotyczy to mieszkań na które zostały podpisane umowy deweloperskie.

Naszą siłą jest solidne wykonanie i gwarancja jakości

Sprzedaż mieszkań

Zapraszamy do biura w Ełku
na ul. Sikorskiego 19B
Pn-Pt w godz. 7:00 – 15:00

telefon: 87 610-84-94
sprzedaz@wasilewskideveloper.pl

DEVELOPER WASILEWSKI. Solidna i godna zaufania firma.

„DEVELOPER WASILEWSKI” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to firma rodzinna, która istnieje od 1990 roku. Nowoczesnym, skutecznym projektowaniem i zarządzaniem zdobyliśmy zaufanie klientów i w krótkim czasie znaleźliśmy się w czołówce firm deweloperskich w Ełku. Wiedza, jaką od lat gromadzimy pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane, co powoduję, że w wybudowanych budynkach sprzedajemy w pierwszym roku do 80% mieszkań. Naszym atutem jest pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których wygodnie się żyje.  Więcej o firmie

Nasi sprzedawcy