Nowe Miasto w Ełku
Budowa budynku ul. Nila 8 (fundamenty) oraz Nila 6 (konstrukcja dachu) dnia 1 maja 2021 r.

Inwestycja na ul. Nila 6 osiągnęła już planowaną wysokość.  Trwają prace nad konstrukcją dachu, kominami oraz wewnątrz budynku stawiane są ścianki działowe. Wkrótce rozpoczną się prace związane z izolacją budynku (materiał jest już na budowie), ze wstawianiem okien oraz z rozprowadzaniem instalacji wewnątrz budynku.

Planowane zakończenie prac przewidziane jest do 30 marca 2022 roku. W ofercie posiadamy 4 mieszkania 3-pokojowe w cenie od 4 800 zł/m2 do  5 000 zł/m2 oraz jeden lokal gospodarczy.

Budowa mieszkań na ul. Nila 6 w Ełku

Na budowie przy ul. Nila 8 pierwszą łopatę mamy już za sobą – prowadzone są roboty ziemne oraz wylewane fundamenty. W budynku znajdą się 24 mieszkania, w tym 4 mieszkania z dachem zielonym (rozpoczeliśmy przedsprzedaż mieszkań).

Dach zielony jest  synonimem nowoczesnej architektury, która podnosi atrakcyjność budynku oraz jest nowością w naszej ofercie. Mieszkańcy najwyższego piętra wraz z mieszkaniem otrzymają zagospodarowany dach zielony z funkcją rekreacyjno-estetyczną, który będzie miejscem komfortowego wypoczynku i relaksu. Wśród zalet dachu zielonego można wymienić m.in.: lepszą  termoizolacyjność, ochronę przed wysokimi i niskimi temperaturami czy zdolność tłumienia dźwięków.

Zachęcamy do kontaktu z biurem sprzedaży mieszkań w Ełku oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem 87 610-84-94.