• O inwestycji
    • mieszkania Ełk - Nowe Miasto ul. Nila 1
      Nowe Miasto w Ełku
      • Mieszkania
      • O inwestycji
      • Etapy realizacji
    • mieszkania w Grajewie - Osiedle Pogodne

MIESZKANIA

58 dostępnych 19 rezerwacji Oferty mieszkań: 1-30 / 77

Sortuj po: Sortuj po: Piętro Metraż Pokoje Cena

Apartamenty Baczyńskiego

ul. Baczyńskiego 3
Gotowe do odbioruGotowe
Więcej o inwestycji

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

01

Dostępne od ręki
  • Klatka
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 84,94 m2
  • Ilość pokoi 3

2 łazienki, 2 loggie, aneks, taras

360°

Cena

760 213 zł

(8 950,00 zł/m2)

Budynek oddany do użytku w styczniu 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

06

Dostępne od ręki
  • Klatka
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 72,63 m2
  • Ilość pokoi 3

3 loggie, aneks, garderoba PROMOCJA: "pod klucz"

360°

Cena

799 000 zł

(11 000,96 zł/m2)

Budynek oddany do użytku w styczniu 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

07

Dostępne od ręki
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 96,90 m2
  • Ilość pokoi 4

2 łazienki, 3 loggie, osobna kuchnia

360°

Cena

967 255 zł

(9 981,99 zł/m2)

Budynek oddany do użytku w styczniu 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

11

Dostępne od ręki
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 80,45 m2
  • Ilość pokoi 3

2 łazienki, 3 loggie, garderoba, osobna kuchnia

360°

Cena

720 028 zł

(8 950,00 zł/m2)

Budynek oddany do użytku w styczniu 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

22

Dostępne od ręki
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 146,63 m2
  • Ilość pokoi 5

2 garderoby, 2 łazienki, 2 pom. gospodarcze, aneks, dwupoziomowe, pralnia

360°

Cena

1 399 000 zł

(9 541,02 zł/m2)

Budynek oddany do użytku w styczniu 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Osiedle Pogodne

ul. Falewicza 6
Gotowe do odbioruGotowe
Więcej o inwestycji

Budynek -E- ul. Falewicza 6

A/05

Dostępne od ręki
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 66,02 m2
  • Ilość pokoi 3

3 balkony, aneks

Cena

495 150 zł

(7 500,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

A/17

Dostępne od ręki
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 66,34 m2
  • Ilość pokoi 3

3 balkony, aneks PG 9 o pow. 2,75m2

Cena

503 550 zł

(7 590,44 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

A/18

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 54,41 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

413 516 zł

(7 600,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

A/21

Dostępne od ręki
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 66,31 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, aneks

Cena

497 325 zł

(7 500,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

A/24

Dostępne od ręki
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro V
  • Powierzchnia 52,76 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

411 528 zł

(7 800,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

B/26

Dostępne od ręki
  • Klatka B
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 46,19 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon, taras

Cena

369 520 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

B/28

Dostępne od ręki
  • Klatka B
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 45,36 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon, taras

Cena

362 880 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

B/30

Dostępne od ręki
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 52,94 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon PG 18 o pow. 6,61m2

Cena

426 932 zł

(8 064,45 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

B/34

Dostępne od ręki
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 65,68 m2
  • Ilość pokoi 3

3 balkony, aneks PG 15 o pow. 3,46m2

Cena

513 736 zł

(7 821,80 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

B/39

Dostępne od ręki
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 65,85 m2
  • Ilość pokoi 3

3 balkony, aneks PG 19 o pow. 3,47m2

Cena

507 045 zł

(7 700,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

B/44

Dostępne od ręki
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 65,86 m2
  • Ilość pokoi 3

3 balkony, aneks

Cena

507 122 zł

(7 700,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

B/49

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 65,99 m2
  • Ilość pokoi 3

3 balkony, aneks PG 27 o pow. 3,36m2

Cena

516 123 zł

(7 821,23 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

B/52

Dostępne od ręki
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro V
  • Powierzchnia 41,64 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon

Cena

383 120 zł

(9 200,77 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

B/53

Dostępne od ręki
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro V
  • Powierzchnia 45,42 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon

Cena

413 360 zł

(9 100,84 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -E- ul. Falewicza 6

B/54

Dostępne od ręki
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro V
  • Powierzchnia 66,17 m2
  • Ilość pokoi 3

3 balkony, aneks PG 31 o pow. 3,33m2

Cena

517 509 zł

(7 820,90 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – wrzesień 2025.

Pobierz kartę mieszkania
ul. Fieldorfa-Nila 6 w Ełku - wizualizacja budynku H

Nowe Miasto

ul. Fieldorfa-Nila 6
Gotowe do odbioruGotowe
Więcej o inwestycji

Budynek -H- ul. Fieldorfa-Nila 6

PM/01

Dostępne od ręki
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piwnica
  • Powierzchnia 107,07 m2
  • Ilość pokoi 2

lokal gospodarczy: 2 pom. gospodarcze

Cena

374 745 zł

(3 500,00 zł/m2)

Budynek oddany do użytku w maju 2022.

Pobierz kartę lokalu

Nowe Miasto

ul. Fieldorfa-Nila 4
Gotowe do odbioruGotowe
Więcej o inwestycji

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

A/01

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 65,16 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

514 764 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – I kwartał 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

A/08

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 39,17 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon

Cena

400 000 zł

(10 211,90 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – I kwartał 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

B/17

Dostępne od ręki
  • Klatka B
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 63,97 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

505 363 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – I kwartał 2025.

Pobierz kartę mieszkania

Nowe Miasto

ul. Fieldorfa-Nila 2
I kwartał 2028I kw. 2028
Więcej o inwestycji

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/01

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 58,74 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, taras zielony

Cena

493 416 zł

(8 400,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/02

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 46,71 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

373 680 zł

(8 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/03

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 59,65 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

471 235 zł

(7 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/04

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 58,65 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

480 930 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/05

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 46,66 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia

Cena

387 278 zł

(8 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania

Budynek -K- ul. Fieldorfa-Nila 2

A/06

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 59,53 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, aneks

Cena

488 146 zł

(8 200,00 zł/m2)

Planowane oddanie do użytku w lutym 2028.

Rozpoczęcie sprzedaży 8 kwietnia 2026.
Pobierz kartę mieszkania
1 2 3 Następna

Polityka rezerwacji oraz cenowa mieszkań

Rezerwacja bezpłatna zakładana jest na okres 7 dni. Prosimy o powiadomienie nas o swojej decyzji 7 dnia, najpóźniej do godziny 14.00. Brak kontaktu z Klientem skutkować będzie automatycznym usunięciem rezerwacji. Więcej informacji udzieli Państwu sprzedawca.

Ceny mieszkań podane na stronie mogą ulec zmianie w przypadku wzrostu cen materiałów budowlanych – nie dotyczy to mieszkań na które zostały podpisane umowy deweloperskie.

Naszą siłą jest solidne wykonanie i gwarancja jakości

Sprzedaż mieszkań

Zapraszamy do biura w Ełku
na ul. Sikorskiego 19B
Pn-Pt w godz. 7:00 – 15:00

telefon: 87 610-84-94
sprzedaz@wasilewskideveloper.pl

DEVELOPER WASILEWSKI. Solidna i godna zaufania firma.

„DEVELOPER WASILEWSKI” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to firma rodzinna, która istnieje od 1990 roku. Nowoczesnym, skutecznym projektowaniem i zarządzaniem zdobyliśmy zaufanie klientów i w krótkim czasie znaleźliśmy się w czołówce firm deweloperskich w Ełku. Wiedza, jaką od lat gromadzimy pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane, co powoduję, że w wybudowanych budynkach sprzedajemy w pierwszym roku do 80% mieszkań. Naszym atutem jest pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których wygodnie się żyje.  Więcej o firmie

Nasi sprzedawcy